قالیشویی شهران

ساکنین محترم منطقه شهران شمالی و شهران جنوبی اگر به دنبال قالیشویی با تجربه و با کیفیت است پیشنهاد ما به شما بهریتن قالیشویی است که مجهز به پیشرفته‌ترین ماشین های قالیشویی و به کارگیری بهترین مواد شستشو با کادری مجرب و ماهر در شستشوی انواع قالی ها در منطقه شهران تهران می باشد.

 

قالیشویی در شهران

 

قالیشویی در شهران تهران

شهران منطقه ای است که در غرب تهران واقع است که شامل شهران شمالی و شهران جنوبی است. در صورت نیاز و مشاوره اهالی محترم در محله شهران هستند بهریتن قالیشویی سعی می کند که در کمترین زمان ممکن و فورا خدمات رسانی کند.

خدماتی که بهریتن قالیشویی برای مشتریان خود در این منطقه انجام می دهد در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود و با کمترین هزینه می باشد.

 

 قالیشویی خوب در شهران شمالی و جنوبی

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در منطقه شهران شمالی هستید پیشنهاد ما به شما بهریتن قالیشویی است. از انجاییکه شستشوی فرش مهم است پس شستشوی انواع قالی اعم از دست باف و ماشینی  نیاز به تجربه و مهارت دارد.

در صورت نبود آگاهی از جنس و نوع فرش ممکن است که خسارت های جبران ناپذیری را به فرش وارد کند که بهریتن قالیشویی  تمام این موارد را دارد و ساکنین محترم این منطقه می توانند با خیال راحت برای شستشوی فرش خود با ما در ارتباط باشند.

 

خدمات ما در شستشوی انواع قالی

شستشوی انواع قالی های دستباف

شستشوی انواع قالی های ابریشم و گل ابریشم

شستشوی انواع قالی های ماشینی و گل برجسته

شستشوی انواع موکت

رفو و مرمت انواع فرش

ریشه بافی و ریشه زنی

 

بهریتن قالیشویی بابت خدمات خود هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کند و تمام هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه می باشد و هدف ما تنها جلب رضایت مشتریان خود در این منطقه  می باشد و تمام خدمات خود با ارائه فاکتور می باشد و آدرس قالیشویی در شهران در آن می باشد.

 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *