نرخ قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی با توجه به قدیمی بودن و داشتن مجوز از اتحادیه قالیشویی های استان تهران قیمت های خود را نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۱اعلام می دارد و هزینه اضافی از مشتریان گرفته نخواهد شد.

 

لیست قیمت قالیشویی شربت اوغلی

قیمت قالیشویی طبق نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۱ در قیمت شستن فرش ۹ متری و قیمت شستن فرش ۱۲ متری ثابت است ولی در برخی از موارد هزینه های جانبی به این هزینه ها اضافه میگردد.

 

چه چیزهایی تاثیر بر قیمت شستشوی فرش در تهران دارد ؟

قیمت قالیشویی شربت اوغلی طبق اعلام قبلی با نرخ نامه اتحادیه قالیشویی های تهران بزرگ است و موارد تاثیر گذار مانند لکه جوهر ، پوسیدگی فرش ، کهنه بودن مواد کار رفته در الیاف فرش ، نوع کثیفی خاص بر روی فرش ، ضعیف شدن بافت فرش و ماردی از این قبیل است. برخی از مشتریان درخواست دارند تا فرش ها در منزل خودشان شسته شود و مسلماً قیمت شستشوی فرش در منزل با دستگاه متفاوت خواهد بود.

به جرئت می توان گفت قالیشویی قیمت مناسب تهران قالیشویی شربت اوغلی است. قیمت شستشوی فرش ماشینی در تهران معمولا نرخ ثابتی دارد و بیشت در فرش های دستباف تغییر قیمت داریم. شما نیز می توانید از بخش رزروآنلاین اقدام به ثبت و رزرو شستشو و خدمات فرش خود شوید و قیمت قالیشویی آنلاین برای شما ارسال می شود.

 

قیمت شستشوی فرش شربت اوغلی

هزینه قالیشویی در تهران بسته به محیط نیز فرق دارد و هزینه شستشو بابت اینکه عزیزانی که در طرح ترافیک هستند به مقدار ناچیزی فرق دارد.

قیمت مبل شویی شربت اوغلی هم مثل قالی بهتر است از بخش رزرو آنلاین اقدام کنید و عکس فرش و یا مبل را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با مشاهده و نوع خدمات درخواستی به شما قیمت نهایی را اعلام نمایند.

با توجه به آمار کارشناسان ما خیلی ها در اینترنت دنبال قالیشویی قیمت مناسب هستند و بابت این قضیه بهتر است بدانید قالیشویی هایی که خودشان مثل قالیشویی شربت اوغلی از کارخانه اختصاصی بهرمند هستند قیمت مناسب تری نسبت به دیگران دارند.

در شمال و غرب تهران بخاطر دستباف بودن فرش ها معمولا قیمت قالیشویی در غرب تهران بیشتر می باشد.

قیمت قالیشویی تهران در سال ۱۴۰۱| قیمت شستشوی فرش

 

2 دیدگاه
اسفراینی

با سلام
اینهمه توضیحات دادید ولی بالاخره قیمت ندادید حتماً میخواهید در محل با تطبیق موقعیت جغرافیایی و شرایط مشتریان قیمت تعیین کنید

akbar

با سلام و احترام
با توجه به تغییرات مواد شوینده و مواد مورد استفاده برخی مواقع نیاز هست تا قیمت ها بروز گردد، همچنین با توجه به نوع فرش ها و نوع کثیفی ها مواد مورد استفاده و حجم استفاده از مواد شوینده متغییر است و همیشه نمی توان یک قیمت ثابت را ارائه کرد و به همین علت نمی توان در سایت قیمت ها رو بصورت ۱۰۰ درصدی اعلام کرد.
بازهم لیست اولیه قیمت شستشوی اتحادیه را در سایت درج خواهیم نمود تا شما هم از قیمت های پایه مطلع گردید.
ارادتمند

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *