قالیشویی شربت اوغلی غرب تهران

قالیشویی شربت اوغلی از پنج دهه پیش تا امروز آماده خدمت رسانی به مردم عزیز غرب تهران بوده است و برای این ادعا مشتریان دائمی ما گواه بر اعتماد مشتریان به ما می باشد. اگر در مناطق غرب تهران مانند منطقه ۵ و ۲۱ و ۲۲ زندگی می کنید و نیاز به خدمات قالی شویی و یا شستشوی مبل دارید فقط کافیست از با قالیشویی شربت اوغلی تماس بگیرید. شستشوی انواع فرش های نفیس ، دستباف و ماشینی ، تمام ابریشمی برجسته و معمولی و یا گل ابریشمی ، پشمی تابلو فرش و… با بالاترین کیفیت انجام می شود. همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستباف  ، خدمات رفو و ترمیم فرش ، بافت فرش ، بیدزدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره قالیشویی شربت اوغلی در شعبه غرب تهران انجام می گیرد. شستشوی انواع موکت ،مبلمان پارچه ای و چرمی ، صندلی های میزناهار خوری ، شستشوی انواع تشک خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین ( با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش های فانتزی در منزل نیز با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. پس از تمیزکردن مبل یا خوشخواب با دستگاه وکیوم های مخصوص مبل ، تا حد زیادی رطوبت آن خشک می شود. شایدنم خفیفی روی مبل باقی بماند  که ظرف چند ساعت با توجه به دمای اتاق خشک خواهد شد.  

قالیشویی تهران

ساعت کاری قالیشویی شربت اوغلی به چه صورتی می باشد؟

به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سفارش‌ها شما هستیم.  

قیمت خدمات قالیشویی و مبلشویی چگونه تعیین می شود؟

قیمت انواع شستشوی همه مدل فرش یا مبلشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشوییان دریافت می گردد. نرخ نهایی شستشوی برخی از فرش و یا خدمات مثل ریشه و شیرازه پس از بازدید کارشناس اعلام می گردد. اما برای خدمات خشکشویی یا شستشوی مبل در منزل از بخش رزرو آنلاین استفاده نمایید و عکس نیز در همان مرحله بارگذاری نمایید و بعد از  ثبت سفارش قیمت توسط اپراتور یا پشتیبان سایت اعلام میشود. لازم به ذکر است تمامی سفارش های آنلاین شامل ۱۰% تخفیف می باشد.  

 شستشوی مبل

تمام مبلمان های پارچه ای قابل شستشو و لکه گیری با دستگاه های خشکشویی می باشند. در صورتی که مبلمان شماچرمی می باشد، باید از واکس مخصوص مبل چرمی استفاده کنید، و یا به مراکز خدمات مبل چرمی مراجعه نمایید.
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *